top of page

Sektörler

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Otomotiv
 

Tüm süreçler öncesinde ve sonrasında hazırlanan dokümanları kayıt altına alabilirsiniz. Ekipmanlara ait ruhsat bilgileri, teklif formları, kira sözleşmeleri, servis proformaları ve çok daha fazlasını sisteme kolayca kaydedebilir, sistemden yazdırabilir ve müşterilerinize e-mail yoluyla iletebilirsiniz.

otomotiv.jpg

Ağır Ekipman ve İnşaat Makinaları

Tüm süreçler öncesinde ve sonrasında hazırlanan dokümanları kayıt altına alabilirsiniz. Ekipmanlara ait ruhsat bilgileri, teklif formları, kira sözleşmeleri, servis proformaları ve çok daha fazlasını sisteme kolayca kaydedebilir, sistemden yazdırabilir ve müşterilerinize e-mail yoluyla iletebilirsiniz.

ağır ekipman (2).jpg

Bebek ve Doğum Ekipmanları
 

Bebek teçhizatları alt kategorisi çok fazla olan bir sektördür. Teklifleri hazırlarken; sözleşme şartlarını, ürünleri ve ekipmanı detaylandırarak proje bazlı daha kapsamlı teklifler verilebilir ve kısa sürede birden fazla teklif oluşturabilirsiniz. 

bebek.jpg

Bisiklet & Scooter & Motosiklet
 

Satın almadan başlayıp, satış sonrasına uzanan etkin bir süreç yarattık. İster kısa ister uzun dönem tüm operasyonlara detaylarıyla hakim olabileceksiniz. Bakım ve arıza taleplerini sisteme iş emri olarak kaydedebilir ve  bağlantılı servis planlaması yapabilirsiniz.

bisiklet.jpg

Etkinlik ve Parti Ekipmanları
 

Etkinlik ve parti malzemeleri paketler halinde kiralanmaktadır. Kendinize özel paketler oluşturarak, birlikte kiraladığınız ürünleri gruplandırabilir; operasyon sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

etkinlik ve parti ekipmanları.jpg

Kıyafet ve Aksesuar
 

Kiraladığınız kıyafet ve aksesuarların teslim işlemlerini sistem üzerinden yürütebilir masrafları sisteme tanımlayabilirsiniz. Ürün teslimatları; günlük, haftalık, aylık olarak planlayıp, teslimat sorumlusuna iş atayabilirsiniz.

kıyafet ve aksesuar 4.jpg

Mobilya
 

Yıpranma oranı yüksek olan mobilyaların hasarlarını ve kayıplarının kaydını tutarak envanterinizin güncel durumunu verimli şekilde yönetebilirsiniz. Mobilyaların kaç defa kiralandığını düzenli olarak takip edebilir, değer analizi yapabilirsiniz.

mobilya.jpg

Spor ve Macera Ekipmanları
 

Ekipmanları türüne, rengine, boyutuna ve daha bir çok özelliğine göre kategorize ederek hakimiyetinizi kolaylaştırabilirsiniz. Operasyona özel kategoriler oluşturarak farklı ekipman grupları oluşturabilirsiniz.

spor macera.jpg

Tekne ve Yat
 

Teklif verirken yat ve teknelerinizi donanım, kişi sayısı, konum, zaman ve etkinlik türüne göre detaylandırıp maliyet ve fiyatlarınızı hesaplayabilirsiniz. 

tekne ve yat.jpg

Ses&Video&Prodüksiyon
 

Ses ekipmanları, kameralar, tripodlar ve çok daha fazlasını aynı anda tanımlayabilir, ayrı ayrı takibini sürdürebilirsiniz. Hem teslimata hazırlanırken hem de teslimat sırasında kapsamlı bir teslimat süreci ile operasyon takibini en etkin şekilde yapabilirsiniz.

ses video.jpeg

Tıbbi Ekipman
 

Ekipmanlarınızın ömrünün uzun olması için periyodik kontrollerin yapılması ve düzenli rapor tutulması gereklidir. Ekipmanlarınız için bakım programı oluşturabilir ve bakım süreçlerinin denetlenmesini sağlayabilirsiniz.

medikal ekipmanlar.jpg

Villa
 

Müşterilerinize rezervasyon kolaylığı, esnek sözleşme yönetimi, özelleştirilmiş teklif süreçleri, gelir yönetimi ve CRM entegrasyonu gibi önemli özellikler sunmaktadır. Ayrıca, mobil uyumlu arayüzü ve kullanıcı dostu tasarımıyla her yerden erişim sağlayarak işletme yönetimini kolaylaştırır ve müşteri memnuniyetini artırır.

Modern Villa

Başlamaya Hazır Mısın?
Hemen formu doldur.

image (2).png
8.png
bottom of page