top of page

Operasyonel Yazılım Çözümlerimiz

Operasyonel Kiralama Yazılımı

Filo yönetimi ile tüm finansal varlıklarınızın satın almadan başlayarak 2.El satışa kadar olan tüm süreçlerini muhasebe uygulamaları ile birlikte yönetebilir, raporlama çözümleri ile analitik veriler oluşturabilirsiniz.

Satın alma

Bakım & Onarım

Muhasebe ve Cari Takip

Fiyat Hesaplama

Hasar

Dinamik Onay Süreçleri

Teklif

Lastik

CRM

Sözleşme 

Trafik Cezası

Dashboard

Teslimat

HGS

Organizasyon Ağacı

Yetkilendirme

Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı ve İşlem Log Yönetimi

Doküman Yönetimi

Kolay Yönetim

Dashboard

Günlük operasyonel işlerinizi istatistiki veriler ile birleştirip, size atanan işleri ve yönetimsel raporları izleyebileceğiniz bir dashboard ekranından daha fazlasını sunar.

image (4).jpg

Hesaplama Aracı 

Proje kira bedeli hesaplaması için gerekli temel parametrelerin ayarlanması, maliyetlerin, hizmet bedellerinin, finansal değerlemelerin tanımlanması ile birlikte proje karlılıklarını dinamik olarak hesaplanabilmesini sağlar. 

Bakım & Onarım

Periyodik Bakım ve Onarım süreçlerinizi iş emirleri ile servis planlaması, yedek parça-işçilik detaylarında muhasebe ile ilişkilendirerek takip edebilirsiniz.

Sözleşme Yönetimi

Kiralama yaşam döngüsü için sözleşme yönetiminde kuralları tanımlayabilir, farklı sözleşme türleri , fesih ve değişiklik süreçleri ile uçtan uca yönetebilirsiniz.

Teklif

Müşterilere verilecek tekliflerinizi parametrelere göre dizayn edebilir, her teklif türüne göre iş akışlarınızı oluşturabilir, CRM entegrasyonu ile teklif adımlarınızı takip edebilir, müşterilerinize otomatik formlar gönderebilirsiniz.

Gelişmiş Çözümler

Kiralama operasyonu sürecinde; kullanıcıların karmaşık görevleri kolaylaştırmasına, üretkenliği artırmasına ve iş akışlarında etkin takip yapılmasına olanak tanır.

Müşteri Portalı

Tedarikçi Portalı

Son Kullanıcı Mobil Uygulama

Ekipman Teslim Mobil Uygulama

Müşteri Portalı

Kiralama yaptığınız müşterilerinizin tüm süreçlerinin online raporlanabilmesi, iş akışlarının şeffaf olarak sunulması ve müşteri iletişiminizi güçlendirmek adına hazırlanmış olan portal'dır. Bu portal ile müşterileriniz aşağıdaki işlemleri yapabilir:

 • İstatistiki veriler (toplam ekipman parkı, toplam iş emri vs.)

 • Sözleşme ve ödeme planları

 • Ekipman parkı

 • Süresi dolacak ekipmanlar

 • Yeni ekipman, süre uzatma, firma devri, sözleşme şartları, revize talebi

 • Bakım& arıza, hasar, lastik, ikame ekipman talebi oluşturma, listeleme ve iş emri durumlarının takibi

Müşteri Portalı.jpg
image (4).jpg

Çalıştığınız tüm tedarikçilerin fiyat tekliflerini girebilmeleri, çalıştığınız servislerin iş emirleri üzerinde işlem yapabilmeleri, proforma ve parça, işçilik detaylarını girebilmeleri sağlanmıştır.

Tedarikçilerinize bakım&arıza, hasar, lastik kaynaklı iş atamaları yapabilir, yapılan işlemleri online olarak takip edebilirsiniz. İş atamaları ve yapılan işlemler filo sisteminiz ile entegre bir şekilde çalışır.

Tedarikçi Portalı

Kiralama yaptığınız müşterilerinizin, kullanıcılarının ekipmanlarına ait güncel verileri görüntüleyebilmesi online taleplerde bulunabilmesi ve son kullanıcılar ile iletişim kurabilmelerini sağlar.Bu uygulama ile araç kullanıcıları aşağıdaki işlemleri yapabilir:

 

 • Ekipmana ait verileri görüntüleme

 • Süresi dolması durumunda bildirim

 • Bakım&arıza, hasar, lastik değişim, ikame ekipman talebi oluşturma, listeleme ve iş emri durumlarının takibi

 • Servis atamalarında bildirim

 • Yol yardım ve faydalı dokümanlar

Son Kullanıcı Mobil Uygulama

Kullanıcılar.png
Ekipman Teslim.jpg

Ekipman Teslim Mobil Uygulama

Müşterilerinize teslim edilecek veya alınacak ekipmanları mobil uygulamalar üzerinden takip edebilirsiniz. Dışarıdan çalışılan vale vb. veya şirket içindeki teslimat ekibine iş atayabilirsiniz. Mobil olarak çıkış ve varış bilgileri ile teslim etme ve alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Tüm bu işlemleri yaparken sistemden hangi kullanıcının hangi ekipman üzerinde işlem yapabileceğini teslimat emirleri ile tayin edebilirsiniz. Teslimat formlarını oluşturabilir, istenir ise uygulama üzerinden mail ile de paylaşabilir, mobil imza
 kullanabilirsiniz.

Başlamaya Hazır Mısın?
Hemen formu doldur.

image (2).png
8.png
bottom of page