top of page

Fiorent Hakkında

2ea5b39a-0744-4a16-90ee-9e77cbff5127.JPG

Tecrübelerimiz

12 yıllık sektör tecrübesi olan Novacon'un markası Fiorent 5 yıl önce kuruldu. Fiorent ürünü kiralama sektörüne dinamik ürün ailesi ile yenilikçi bir çözüm sunmaktadır. Kiralama, portal, mobil uygulamalar ve entegrasyonlar ile kiralama operasyonunuzu bir adım öne taşımanıza yardımcı olur. Yazılımımız ve ürün ailemiz ile otomotiv, inşaat ekipmanları, medikal, kameralar, müzik ekipmanları, mobilya ve daha fazlası sektöre hitap etmekteyiz.


Türkiye alt yapılı markamız fiziksel olarak Türkiye ve İngiltere olmak üzere iki ülkede faaliyetini sürdürmektedir. Merkez ofisimiz Gebze Bilişim Vadisi olmak ile birlikte Londra'da ikinci ofisimiz bulunmaktadır.


Fiorent ekibimiz: yazılım mühendisleri, iş analistleri, proje yöneticileri, satış ve pazarlama ekipleri ile toplam 20+ kişiden oluşmaktadır.
Ekip arkadaşlarımız ile çıktığımız bu yolda Türkiye'nin ve dünyanın farklı şehirlerinden olan müşterilerimize birinci sınıf hizmet sunmak için her gün çok çalışıyoruz. 

 

Fiorent olarak misyonumuz, kiralama sektöründe en güvenilir ekipman kiralama yazılımı hizmeti veren yazılım şirketi olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutuyor ve onlara özelleştirilmiş çözümler sunarak, birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz.
 

Hedeflerimize ulaşmanın en iyi yolunun, vizyonumuzu ve yenilik tutkumuzu paylaşan ortaklarla iş birliği yapmak olduğuna inanıyoruz.

 

İş Ortaklarımız

Bu yolda yürürken en büyük amacımız, iş ortaklarımızın başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları teknoloji ortağı olarak destek olmaktır.

 

Yeni görüşler ve güncel teknolojileri takip ederek sürekli geliştirmekte olduğumuz Fiorent’in ekipman kiralama yazılımı sektöründe birinci sınıf hizmet vermeye devam edeceğine inanıyoruz.

 

İş ortaklarımızla çalışırken, her bir ortağımızla dürüst ve açık bir iletişim kurmaya özen gösteriyoruz. İş ortaklarımız farklı sektörlerde oldukları ve birbirinden benzersiz özelliklere sahip olduğu için, ortaklarımızın başarıya giden yolda ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için zaman ayırıyoruz. Başarıya giden bu yolda ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışmalarına devam ediyor ve gereken desteği zamanında sağlıyoruz. Sizlerin başarısı artarken bizim de başarımızın artması ve bunun toplumumuzun gelişimine katkı sağlıyor olması bizim asıl motivasyonlarımızdır. 

4c4549f9-3c6c-4067-b314-05e38b6b4970.JPG
ENG_2023_TÜRKİYE_for Millennials_national.png

"Ekibimiz kararını verdi!
Şirket kültürümüz harika ve 
Great Place to Work sertifikamız bunu kanıtlıyor."

ENG 2022_TÜRKİYE_Teknoloji_national.png

5

Departman

20+

Çalışan

10+

Yazılım İle Entegrasyon

10.000+

Ekipman Yönetimi

bottom of page