top of page
filling-car-rental-documents-2021-12-09-01-58-12-utc_edited.jpg

Kiralama Platformu

Kiralama ürünümüzü keşfedin,  iş sürekliliğini sağlayın.

Satın almadan 2. el satışa kadar olan tüm süreçlerinizi entegre bir şekilde yönetin. CRM uygulamaları ile satış aktivitelerinizi takip edin, online ve dinamik süreçler ile size özel bir sistem oluşturun.

Fiyat Hesaplama ve Teklif

Finansal Değerlendirme

Sözleşme ve Ek Protokol

Satın Alma İşlemleri

Satış Sonrası İşlemler (SSH)

SATIŞ

Fiyat Hesaplama

Planlanan ve gerçek kârlılığı analiz etmek için tekliflerde sözleşme süresi, ekipman ve donanıma göre maliyetleri hesaplayabilirsiniz. Hızlı ve çevrimiçi teklifler ile süreçleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.

 

Dinamik Onay Süreçleri

Teklif verirken ekipman, süre ve kârlılık oranına göre kademeli onay süreçlerini tasarlayabilirsiniz. Takip edilebilir iş akışı ile teklif boyunca finansal kontrolleri ve değerlendirmeyi kolayca yönetebilirsiniz.

 

Kontrat Takibi

Filo sistemi ile sözleşme şartlarını ve ödeme planlarını tanımlayabilir, imzalama sürecini ve doküman yönetimini sistem üzerinden yönetebilirsiniz.  Yenileme, ek ürün, yeni ekipman, süre uzatımı, sözleşme şartları ve şirket devir protokolleri dahil olmak üzere ekipman geri dönüşüne kadar her sözleşmeyi farklı aşamalarla bağlantılı bir doküman akışı içinde takip edebilirsiniz.
 

sales-analysis-2021-09-24-03-31-31-utc.jpg
entrepreneur-looking-at-laptop-screen-with-sales-r-2021-12-20-21-22-08-utc.JPG
crm-notebook-and-planning-telemarketing-consultan-2022-12-07-22-11-22-utc.jpg

CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Satış öncesi faaliyetleri kaydedebilir, ziyaret planlarını ve satış fırsatlarını takip edebilirsiniz. Bunları teklif süreçleriyle ilişkilendirebilir, potansiyel müşterileri ve dönüşüm oranı raporlarını takip edebilirsiniz. Ekipman ziyaretlerini otomatik olarak planlamak ve ekipman durumunu takip etmek için CRM modülünü satış sonrası ile entegre edebilirsiniz.

İKİNCİ EL

Telefonda

İkinci El Yönetimi
Ekipmanların planlanan ikinci el değeri, güncel ikinci el değeri analizleri ile satış planlamasını yapabilirsiniz.

Güncel ikinci el fiyatları için ikinci el değer analizi yapan iş ortaklarımız ile entegre olabilir, doğru fiyat bulma konusunda güvenilir ve stabil bir iş süreci oluşturabilirsiniz.

İkinci el satış bilgilerini girerek satılan ekipmanların karlılık tutar ve oranlarını raporlayabilirsiniz.

ONLINE KiRALAMA

Ofiste Telefon Görüşmesi Yapan Adam

Kampanya Tanımlama
Stoklarda bulunan ekipmanlarınız için farklı süre, donanım, ödeme biçimi, müşteri segment, ve ek hizmetler gibi kriterlere göre kampanya oluşturabilirsiniz. Oluşturulan kampanyaları web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Online Süreç Akışı
Kampanyalı ekipman teklifinizde, müşteriden alınacak evrakları ve gönderilecek sözleşmeleri online şekilde müşterilere iletebilirsiniz.Sürecin hangi aşamada olduğunu müşterileriniz online olarak takip edebilir.

RAPORLAMA VE DOKÜMAN YÖNETiMi

Doküman Yönetimi
Tüm süreçlerin dokümanlarını sistemden yazdırabilir ve müşteri veya iş ortakları ile e-mail olarak paylaşabilirsiniz.
Sistemden müşteriye gönderilen: teklif formu, sözleşme formu, araç teslim formu, tedarikçi ve servislerden gelen proforma veya gerçek faturalar ile iş emri çıktılarını panelde kayıt altına alabilir, belgeler ile ilişkilendirerek takip edebilirsiniz.

Raporlama
Kullanıcıların günlük iş planlarını gösteren operasyon raporları ile birlikte; günlük, haftalık, aylık ve yıllık operasyon raporları sistemden anlık olarak alabilirsiniz.

Yöneticilere hazırlanması gereken rapor şablonları önceden sisteme tanımlanarak panoda görselleştirilerek daha okunabilir raporlayabilirsiniz.

Gelir Gider Takibi

Sözleşme süresi boyunca hareket eden ekipman üzerinde ödeme planlarından, müşteriye ek yansıtmalardan elde edilen gelir, satış sonrası hizmetlerden kaynaklanan fiili giderler her bir ekipman ve kontrat özelinde kaydedebilirsiniz. Bu sayede ekipman bazında gelir gider takibi yapabilirsiniz.

Teklifte planlanan gelir ve gider ile, fiili olarak ikinci el satış ile bilikte sonlanan ekipman hareketleri karşılaştırılarak gerçek kâr zarar analizi yapabilirsiniz.

Dashboard

Yaklaşan, bekleyen ya da sürmekte olan işlerinizi kısayollardan oluşan dashboard ekranında hızlıca görebilir ve takip edebilirsiniz. Eklemek veya çıkarmak istediğiniz veriler dinamik olarak sistemde tasarlanıp panelde konumlandırılabilir.

Kullanıcılar bu istatistiki veriler ile günlük iş listelerini ve kendilerinde bekleyen işleri rahatlıkla takip edebilir.

Finansal rapor
Image by path digital
analyzing-sales-2021-09-24-01-22-08-utc.jpg

YÖNETİM

Masa Başında Değerlendirme
iş görüşmesi

Kullanıcı Yönetimi
Sistemde kullanıcılar manuel olarak tek veya toplu şekilde oluşturulabilirken; LDAP, active directory ve mail entegrasyonları ile de kullanıcılar sisteme giriş yapabilirler.

Kullanıcıların şifre karmaşıklığı , e-posta doğrulaması, SMS entegrasyon ile giriş yapma, oturum zaman aşım kontrolleri de parametrik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Rol ve Yetki Yönetimi

Geniş yetkilendirme sistemi ile tüm ekran ve onay süreçlerinde farklı yetkiler ile farklı roller oluşturabilirsiniz. Oluşturulan bu roller kullanıcılara atayabilirsiniz.

Gerekli olunan dönemlerde kullanıcılara dönemsel yetki atamaları yapabilirsiniz.

Rol ve yetki raporlaması ile çapraz kontrol ve karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Kullanıcı ve İşlem Logları Tarihçesi

Kullanıcıların sistem üzerinde yaptığı tüm işlemler ve değişiklikler alan bazında tarihçe olarak kaydedilir ve işlem, modül, kullanıcı bazında raporlayabilirseniz.

008-roadblock.png

Bakım ve Arıza

Çeşitli kanallardan gelen bakım taleplerini (web sitesi, çağrı merkezi, müşteri portalı, mobil uygulama ) kaydedebilir, servis planlamasını, parça ve işçiliği tanımlayabilir ve iş emirlerini öncekilerle karşılaştırarak yönetebilirsiniz. Tutarları müşteriye veya servise iş emri üzerinde yansıtabilir, onay süreci ile muhasebe sistemine aktarabilirsiniz. Bakım zamanı yaklaşan ekipmanları raporlayabilir, sistemin bu konuda bildirimler göndermesini sağlayabilirsiniz.

Collision Insurance.png

Hasar

Hasar bildirimleri için servis planlaması ve yol yardımı gibi konularda müşterileri yönlendirebilir, sigorta süreçlerini, çekici hizmetini ve ikame ürünleri planlayabilir ve raporlar oluşturabilirsiniz. Ekipman ekspertiz süreçlerini tanımlayabilir, işlemleri takip edebilir ve muhasebe sistemleri ile entegre olabilirsiniz.

Roadside Assistance.png

İkame

İş emirleri ile ilgili ikame ekipman süreçlerini yönetebilir ve ikame ekipmanı dış tedarik kullanımı veya özmal olarak müşterilere verebilirsiniz. İkame ekipmanlarının sürelerini ve dış tedarik ikame maliyetlerini sisteme girebilir ve bildirim gelmesi için ikame son tarihine yaklaşan ekipmanı raporlayabilir, sistemin bu konuda bildirimler göndermesini sağlayabilirsiniz.

011-traffic officer.png

Trafik Cezası ve HGS

Araçlarınız üzerindeki trafik cezalarını ve HGS geçişlerini sistem üzerinde toplu veya tek bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Dilerseniz HGS entegrasyonu ile birlikte verileriniz sisteme otomatik olarak aktarılabilir. PTT Entegrasyonu ile geçiş ve yüklemeleri sisteme alabilir; muhasebe sistemi ile entegre olarak müşterilere yansıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler (S.S.H)

Takvim Sayfaları

Fiorent'i Yakından Keşfetmek İster Misin?

bottom of page