top of page

Portal

Ekibinizi ve kaynaklarınızı tek bir platformda toplayın.

Müşteri, müşavir ve servis portalları  sayesinde iş ortaklarınıza hızlıca ulaşın ve tüm süreçlerde entegre bir şekilde çalışın.

1

Müşteri Portalı

Kiralama yaptığınız müşterilerinizin tüm süreçlerinin online raporlanabilmesi, iş akışlarının şeffaf olarak sunulması ve müşteri iletişiminizi güçlendirmek adına hazırlanmış olan portal'dır. Bu portal ile müşterileriniz aşağıdaki işlemleri yapabilir: -İstatistiki veriler (toplam ekipman parkı, toplam iş emri vs.) -Sözleşme ve ödeme planları -Ekipman parkı -Süresi dolacak ekipmanlar -Yeni ekipman, süre uzatma, firma devri, sözleşme şartları, revize talebi -Bakım& arıza, hasar, lastik, ikame ekipman talebi oluşturma, listeleme ve iş emri durumlarının takibi

2

Müşavir Portalı

Satın alınan araçların tescil işlemleri ile birlikte filoda bulunan araçların trafik cezası işlemlerini anlaşmalı olduğunuz müşavirin yönetebilmesi sağlar. Müşaviriniz bu portal ile araçların tescil işlemlerini yapabilir, trafik ceza bilgilerini girebilir, ceza dokümanlarını toplu bir şekilde portala yükleyebilir. Yapılan tüm işlemler filo sisteminiz ile entegre bir şekilde çalışır.

3

Tedarikçi Portalı

Çalıştığınız tüm tedarikçilerin fiyat tekliflerini girebilmeleri, çalıştığınız servislerin iş emirleri üzerinde işlem yapabilmeleri, proforma ve parça, işçilik detaylarını girebilmeleri sağlanmıştır. Tedarikçilerinize bakım&arıza, hasar, lastik kaynaklı iş atamaları yapabilir, yapılan işlemleri online olarak takip edebilirsiniz. İş atamaları ve yapılan işlemler filo sisteminiz ile entegre bir şekilde çalışır.

Takvim Sayfaları

Fiorent'i Yakından Keşfetmek İster Misin?

Referanslarımız

01_ikinciyeni (1).jpeg
8.png
02_wackerneuson-2.jpg
03_garentapro.jpg
5.png
bottom of page