top of page
  • Ezgi Kepir

Fiorent ile Ekipman Kiralama Operasyonu Yönetimi

Günümüz ve geleceğin dünyasının göz ardı edilemez konusu sürdürülebilirliktir. Sürdürülebilir bir dünya kurabilmek tüketimi azaltmakla başlar, bunu sağlayabilmenin yollarından bir tanesi ekipman satın almaktansa ekipmanı kiralamaktan geçer.


Bahsedilen ekipman grupları tıbbı malzemelerden ses prodüksiyon ürünlerine, inşaat makinelerinden scooter kiralamaya kadar uzanan sektörleri içerisinde barındırır. Hem sürdürülebilirlik hemde maliyeti istenilen düzeyde tutabilmek açısında kiralama operasyonları önem kazanmıştır.Kiralama operasyonlarında kiralanan ekipman kalitesi kadar, operasyonu yönetirken kullanılan sistem de önemlidir. Fiorent’in dinamik, yenilenebilir ve her sektöre özel ihtiyaçları karşılayabilir düzeyde bir sistem olması kiralama operasyonunuzun akış ve proje takibini kolaylaştırır.Kullanıcı Dostu Panel


Ekipman kiralama operasyonunda birden çok alanı aynı anda yönetmek zorlayıcı bir süreçtir. Panel kullanımını kolaylaştırmak Fiorent’in ana amaçlarından bir tanesidir. Kullanıcıları fazla bilgiye boğmamak, gerekli veriyi ihtiyaç olduğunda kullanıcı karşısına çıkarmak ve anlaşılabilir bir panel kullanımı çok önemlidir.


Bu doğrultuda yapılan geliştirmeler ile panel, anlaşılabilir ve kullanıcı dostu bir sistem haline gelmiştir. Teklif, envanter, bakım, karlılık hesaplama vb. bütün ekranlarda sık sorulan sorular bölümü sayesinde takıldığınız konularda iş akışını durdurmadan sizlere destek olmayı amaçladık.


SSS (sık sorulan sorular) ve yenilenebilir veri giriş alanları sayesinde, operasyondaki karmaşık verileri ve zorlu iş süreçlerini yürütmek Fiorent ile mümkün. Son kullanıcıya yönelik tasarım ve mühendislik çalışmaları ile kullanıcı deneyimini sürekli geliştiriliyor.Kullanıcı İşlem Tarihçesi


Sistemde yapılacak değişikliklerin takip edilebilmesi iş yönetimi için göz ardı edilemez bir detaydır. Kiralama operasyonlarında birden çok onay süreci ya da sözleşmelerdeki değişiklikleri hızlı ve etkin bir şekilde takip edebilmek işlerin akışını hızlandırır.